Нова вікторина з призами!

Шановні колекціонери банкнот!

Зовсім недавно ми відсвяткували 30 років незалежності України і 25 років введення в обіг сучасної гривні. У зв’язку з цим подвійним ювілеєм Український осередок IBNS підготувал для вас нову вікторину про українські гривні емісії 1992 року.

Отже, український осередок IBNS пропонує вам перевірити свої знання по банкнотах першої серії сучасних гривень, випущених в 1992 році. Вам належить відповісти на 30 складних питань (і 1 жартівливий), які підготував Сергій Старинець, учасник IBNS # 12591-R, колекціонер-боніст та експерт з українських банкнот.

За правильні відповіді на запитання вікторини Ви отримуєте бали. Загальна сума балів, набрана вами, дає шанс на отримання одного з призів. Максимальна можлива кількість балів – 100. Відповідаючи на питання, пам’ятайте, що час не обмежений, але майте на увазі, що будь-який учасник може випередити вас. Якщо буде кілька учасників з однаковою кількістю балів – переможе той, чиї відповіді будуть відправлені раніше за часом.

Починаючи відповідати на питання, будьте впевнені, що Ви маєте достатньо часу на пошук відповідей. Досвід попередніх вікторин показує, що деякі учасники недооцінювали складність питань і на деякі питання давали відповіді навмання. Якщо у вас в колекції є перший набір гривень, дістаньте його і покладіть поруч з собою, він вам точно стане в нагоді в проходженні вікторини.

25.09.2021 – Вікторина завершена. Чекайте обробки результатів.

Призи вікторини.

Приз за 1 місце – каталог Дмитра Харитонова “Українські паперові гроші” з автографом автора.
Приз за 2 місце – паззл боніста, формат А3, 252 елемента, час складання – 2 години (вартість в продажу – 200 грн.).
Приз за 3 місце – кишеньковий альбом для зберігання банкнот Angora (вартість в продажу – 170 грн.).
Заохочувальні призи – набори сувенірних банкнот і регулярні журнали суспільства IBNS.

Призові місця та терміни проведення вікторини.

Призові місця будуть присуджуватися колегіальним рішенням журі, що складається з учасників товариства IBNS.
Терміни проведення вікторини – з 15 до 25 вересня 2021 року. Підведення підсумків та нагородження переможців – 27 вересня. Правильні відповіді будуть опубліковані на Youtube.
Призи відправляються Укрпоштою (за кошти організаторів) або Новою Поштою (за рахунок одержувача) і не можуть бути замінені їх грошовим еквівалентом.

Бажаємо Вам якомога більше правильних відповідей у ​​вікторині від IBNS і, звичайно, поповнення своїх колекцій цікавими і рідкісними екземплярами !!!

Рекомендовані публікації