Ласкаво просимо

до провідної та найпотужнішої світової спільноти колекціонерів банкнот IBNS

Хто ми є?

Ми дуже різні люди, але ми любимо колекціонувати паперові та полімерні гроші. Ми знаходимося в Україні, і ми готові допомогти вам з українськими банкнотами для вашої колекції.

Ми маємо величезний досвід у збиранні банкнот та добрий рівень експертизи у галузі нумізматики. Ми також маємо довгу історію торгівлі з іноземними країнами.

Ми є постійними учасниками грошових виставок в Україні та в інших країнах.

Що ми робимо?

Ми постійно маємо справу з банкнотами. Ми розробляємо нові нумізматичні продукти та реалізовуємо власні маркетингові стратегії для виходу на ринки. Ми пишемо статті та видаємо книги про банкноти та монети.

Ми створюємо круті веб-сайти для нумізматичних компаній. Ми створюємо контент для реклами нумізматичних товарів та брендів.

Якщо ви хочете співпрацювати та маєте свої власни ідеї – Приєднуйтесь до нас сьогодні!

Які переваги отримують учасники IBNS?

ID колекціонера

Як розпізнати, що хтось збирає банкноти? Як це довести? Ось є рішення, оскільки ви отримуєте ідентифікаційні ознаки колекціонера від IBNS.

Доступ до бази знань

Ставши учасником IBNS, ви починаєте отримувати інформацію з різних джерел. Це дуже корисно для збагачення ваших знань про банкноти.

Всесвітній нетворкінг

Коли вам потрібна інформація чи допомога - просто запитайте, колекціонери доброзичливі та завжди готові допомогти.

Що кажуть інши учасникі

Serhiy Trushin, Ukraine
Serhiy Trushin, Ukraine
Президент Українського осередку IBNS
Read More
Я є членом IBNS з 2016 року, за цей період я знайшов багато друзів з різних країн світу. Вони мені дуже допомагають зібрати колекцію сучасних світових банкнот. Дякую IBNS за цю можливість!
S. Hakim Hamdani, The Netherlands
S. Hakim Hamdani, The Netherlands
Учасник IBNS 11667-R
Read More
Я приєднався до IBNS, тому що хотів зв’язатися з іншими, хто поділяє мою пристрасть до збору банкнот. Я познайомився з багатьма чудовими людьми, приєднавшись до IBNS, вчився у них і мав можливість поділитися з ними своїми знаннями.
Ketan Kadakia
Ketan Kadakia
Колекціонер з Великобританії
Read More
Я приєднався до клубу, щоб розширити свій світ банкнот і стати більш обізнаним. Це виявилося найкращим рішенням. Я є членом IBNS з 2015 року, і з тих пір не просто моє знання банкнот зросло в багато разів, але я також здобув великих друзів.
Sairaj Pillai, Singapore
Sairaj Pillai, Singapore
Колекціонер банкнот
Read More
Я приєднався до IBNS, щоб прояснити своє захоплення колекціонуванням банкнот. Будучи частиною групи IBNS, я бачу та взаємодію з багатьма і більш досвідченими колекціонерами, які справді допомагають моєму вивченню світових банкнот
Previous
Next

Новини IBNS

Результати вікторини

Спасибі всім за зворотній зв’язок, за коментарі та конструктивну критику, окреме спасибі тим, хто допомагав поширювати інформацію про вікторину.

Детальнiше »
 
Наша місія – знайомити звичайних людей з історією і культурою різних країн за допомогою банкнот. Ми будемо постійно публікувати на сайті інформацію і матеріали, корисні для колекціонерів.
 
Залишайтеся з нами – попереду у нас багато всього цікавого! Ми бажаємо вам приємного і успішного колекціонування!
   
Маєте питання? Заповніть цю форму