Про IBNS

Міжнародне товариство банкнот (IBNS) було засноване в 1961 році. Воно працює як неприбуткова освітня організація, і задля досягнення такої мети його цілями є сприяння, стимулювання та просування вивчення і знання світових банкнот і паперових валют, і також усі питання, пов’язані з цим, у навчальному, науковому та історичному аспектах. Наразі IBNS має понад 2000 членів у більш ніж 90 країнах.

Учасники користуються низкою переваг: щоквартальний друкований журнал, що містить інформацію про нові випуски та вивчені дослідження про паперові гроші, довідник про членство з контактами та дилерами для подальших своїх колекцій, професійна допомога в неприємному випадку суперечок між колекціонерами та багато інших корисних інструментів.

Метою веб-сайту IBNS є надання широкого спектру послуг своїм членам та в цілому паперовим збирачам грошей. Відвідувачі цих сторінок можуть співпрацювати у розробці нашого сайту, надсилаючи у коментарі, думки, підказки, ідеї, очікування та побажання свої коментарі. Всім ради и всіх ласкаво просимо!

 

Переваги членства.

Після вступу в IBNS ви отримаєте:

  1. Членська картка та значок IBNS
  2. Журнал IBNS – випускається щокварталу. Повний кольоровий журнал, що містить статті на теми, пов’язані з банкнотами, що дозволяє учасникам ділитися своїми знаннями, дослідженнями та новинами, що стосуються банкнот та валют, а також зображення нових випусків банкнот. Окрім поширення поштою, журнал IBNS також доступний в електронному форматі (PDF) в закритої частини веб-сайту.
  3. Каталог IBNS – містить контактні дані та колекційні інтереси понад 2000 членів. Каталог оновлюється та публікується 1 раз на два роки.
  4. Доступ до закритої частини веб-сайту IBNS, де доступна інформація про широкий спектр тем, і кожен номер журналу IBNS (починаючи з 1961 року, налічуючи понад 200) доступний для завантаження.
  5. Доступ до форуму учасників, форуму для обговорення будь-якої тематики, що стосується світових банкнот та паперових валют.
  6. Панель експертів, спеціалістів з питань своєї галузі, які можуть надавати консультації та відповідати на ваші запитання.
  7. Аукціон IBNS – аукціон поштових торгів, що проводиться щорічно, містить кілька тисяч лотів, які охоплюють усі куточки світу.
  8. Премія “Банкнота року” – кожен учасник має можливість висунути свою улюблену нову банкноту поточного року, враховуючи такі елементи, як художня заслуга чи нові функції безпеки. З цих номінацій учасники голосують за вибір переможця.
  9. Професійна допомога в неприємному випадку суперечок між колекціонерами
  10. Вступ зі знижкою на спонсорські та організовані події, івенти та шоу IBNS.

Зараз в товаристві близько 2000 учасників з 94 країн світу.

Ви можете знайти друзів в наступних країнах: Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Аргентина, Аруба, Бангладеш, Бахрейн, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Бруней, Великобританія, В’єтнам, Гібралтар, Гонконг, Греція, Данія, Еквадор, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Йорданія, Казахстан, Кайманові острови, Канада, Катар, Кенія, Китай, Кіпр, Колумбія, Корея, Південна, Куба, Кувейт, Латвія, Литва, Ліван, Люксембург, Маврикій, Малайзія, Мальта, Марокко, Мексика, Мозамбік, Монголія, Намібія, Непал, Нідерланди, Нікарагуа, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, острів Мен, Пакистан, Панама, Південна Африка, Польща, Португалія, Пуерто-Ріко, Республіка Чехія, Росія, Румунія, Саудівська Аравія, Сейшельські острови, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, США, Таїланд, Тайвань, Туреччина, Угорщина, Україна, Фарерські острови, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Шрі Ланка, Японія.