Звіт про першу зустріч осередку IBNS

29 травня 2021 року відбулася перша офлайн-зустріч українського осередку IBNS. Це сталося під час проведення зльоту колекціонерів України в Києві, в приміщенні Міжнародного Виставкового Центру.

На зустрічі були присутні:
Serhiy Trushyn # LM-259s Chapter President,
Dmitri Kharitonov # LM-107 Chapter Secretary,
Igor Tereshkov # 12351,
Serhii Starynets # 12591-R,
Aleksandr Ladchenko # 12637-G,
Oleksii Yerastov # 12663-R,
Yevhen Riabenko # 12670-R,
Dmitry Kopaev # 12696-R.
Дану зустріч можна вважати міжнародної, так як зліт відвідали дилери банкнот з Чехії, Німеччини, Вірменії та інших країн.

Що ми зробили за рік?

Цю подію ми чекали дуже давно, тому що дата відкриття осередку майже збіглася з датою початку пандемії, і ми не могли зустрітися раніше. Щоб тримати контакт між учасниками товариства, був створений Telegram-чат. Один раз в квартал ми проводили вікторини і нагороджували призами колекціонерів, які давали правильні відповіді. На минуле Різдво ми записали, змонтували і опублікували вітальний відеоролик від боністів для боністів. Був створений вебсайт українського осередку, на якому опублікована корисна інформація для діючих і нових учасників. Під час проведення конкурсу «Банкнота Року 2020» в Україні була запущена рекламна компанія і інтерв’ю Сергія Трушина було показано по центральному телеканалу “ТРК Україна”. За перший рік свого існування осередок збільшився з 6 до 11 учасників.

Як це було?

На зустрічі осередку був представлений новий нумізматичний продукт – каталог-трансформер «Найвидатніші банкноти світу за версією IBNS за 2004-2020 роки». Колекціонерам України була представлена ​​книга – каталог банкнот королеви Єлизавети, випущена в Туреччині в 2021 році Озгуром Хонкою. Ми зробили багато угод з купівлі, продажу та обміну банкнотами. Дилер банкнот Арутюн Галян продав українським колекціонерам та дилерам повністю весь свій товар, привезений з Вірменії.

А як же компот? 🙂

Після закінчення заходу ми перейшли в ресторан, де Сергій Трушин коротко розповів про роботу IBNS в світі і зокрема в Україні. Учасники зустрічі обмінялися думками з приводу продукції і клієнтської політики Національного Банку України. Висловили пропозиції та побажання з приводу випуску ювілейної банкноти, присвяченій 30-річчю Незалежності України. Прийняли рішення про те, що наступну вікторину потрібно приурочити до цієї події. На цій зустрічі виникла ідея підготовки та проведення в Україні першої міжнародної ярмарки грошей. Про дату проведення буде оголошено додатково.

Що далі?

Ще одним результатом діяльності є рішення про створення на базі Української осередку IBNS платформи для спілкування і обміну досвідом. Український осередок запрошує до своїх лав усіх колекціонерів світу, які спілкуються українською або російською мовою. Щоб дізнатися докладніше про це, відвідайте наш сайт пізніше.

Наступна зустріч учасників Української осередку запланована на вересень 2021 року.
Цей звіт буде також опублікований в офіційному журналі IBNS #60.3 за 2021 рік.

Рекомендовані публікації