Ласкаво просимо

до провідної та найпотужнішої світової спільноти колекціонерів банкнот IBNS

Хто ми є?

Ми дуже різні люди, але ми любимо колекціонувати паперові та полімерні гроші. Ми знаходимося в Україні, і ми готові допомогти вам з українськими банкнотами для вашої колекції.

Ми маємо величезний досвід у збиранні банкнот та добрий рівень експертизи у галузі нумізматики. Ми також маємо довгу історію торгівлі з іноземними країнами.

Ми є постійними учасниками грошових виставок в Україні та в інших країнах.

Що ми робимо?

Ми постійно маємо справу з банкнотами. Ми розробляємо нові нумізматичні продукти та реалізовуємо власні маркетингові стратегії для виходу на ринки. Ми пишемо статті та видаємо книги про банкноти та монети.

Ми створюємо круті веб-сайти для нумізматичних компаній. Ми створюємо контент для реклами нумізматичних товарів та брендів.

Якщо ви хочете співпрацювати та маєте свої власни ідеї – Приєднуйтесь до нас сьогодні!

Які переваги отримують учасники IBNS?

ID колекціонера

Як розпізнати, що хтось збирає банкноти? Як це довести? Ось є рішення, оскільки ви отримуєте ідентифікаційні ознаки колекціонера від IBNS.

Доступ до бази знань

Ставши учасником IBNS, ви починаєте отримувати інформацію з різних джерел. Це дуже корисно для збагачення ваших знань про банкноти.

Всесвітній нетворкінг

Коли вам потрібна інформація чи допомога - просто запитайте, колекціонери доброзичливі та завжди готові допомогти.

Що кажуть інші учасники

Сергій Трушин, Україна
Сергій Трушин, Україна
Президент Українського осередку IBNS
Read More
Я є членом IBNS з 2016 року, за цей період я знайшов багато друзів з різних країн світу. Вони мені дуже допомагають зібрати колекцію сучасних світових банкнот. Дякую IBNS за цю можливість!
Сергій Дзюба, Україна
Сергій Дзюба, Україна
Учасник IBNS #12786-R
Read More
Членство в IBNS дає мені нові знайомства, які збільшують можливість для обміну або купівлі-продажу банкнот з усього світу.
S. Hakim Hamdani, Нідерланди
S. Hakim Hamdani, Нідерланди
Учасник IBNS 11667-R
Read More
Я приєднався до IBNS, тому що хотів зв’язатися з іншими, хто поділяє мою пристрасть до збору банкнот. Я познайомився з багатьма чудовими людьми, приєднавшись до IBNS, вчився у них і мав можливість поділитися з ними своїми знаннями.
Sairaj Pillai, Сінгапур
Sairaj Pillai, Сінгапур
Колекціонер банкнот
Read More
Я приєднався до IBNS, щоб прояснити своє захоплення колекціонуванням банкнот. Будучи частиною групи IBNS, я бачу та взаємодію з багатьма і більш досвідченими колекціонерами, які справді допомагають моєму вивченню світових банкнот
Ketan Kadakia
Ketan Kadakia
Колекціонер з Великобританії
Read More
Я приєднався до клубу, щоб розширити свій світ банкнот і стати більш обізнаним. Це виявилося найкращим рішенням. Я є членом IBNS з 2015 року, і з тих пір не просто моє знання банкнот зросло в багато разів, але я також здобув великих друзів.
Previous
Next

Новини IBNS

 
Наша місія – знайомити звичайних людей з історією і культурою різних країн за допомогою банкнот. Ми будемо постійно публікувати на сайті інформацію і матеріали, корисні для колекціонерів.
 
Залишайтеся з нами – попереду у нас багато всього цікавого! Ми бажаємо вам приємного і успішного колекціонування!
   
Маєте питання? Заповніть цю форму