Результати вікторини

Результати вікторини, присвяченої першій серії українських гривень (1992 рік)

Ми отримали 44 заповнених анкет з оцінками в діапазоні від 42 до 96 балів.
Кожному учаснику вікторини були відправлені його результат і аналіз правильних відповідей.

Найскладнішими виявилися питання про:

  • періоди знаходження в обороті,
  • захисний елемент і
  • ширину написи «Україна» на банкнотах.


Як видно з діаграми, щільність відповідей біля максимальної позначки дуже висока. Тому ми вирішили нагородити всіх переможців, які відповіли правильно більше ніж на 90% питань.
Також ми вирішили відзначити додатковими призами відразу 5 учасників, які набрали 90 балів зі 100. Сувеніри з серії «Україна в банкнотах» від Вадима Баркова були відправлені в Хмельницький, Львів, Миколаїв і Брянськ.

А тепер, наші переможці:

  • 6 місце з результатом 91 бал дістається Людмилі з Києва, ми відправили їй регулярний журнал IBNS.
  • Абсолютно таку ж кількість балів набрав її земляк Сергій і він теж отримує журнал IBNS за 5 місце в нашій вікторині.
  • 4 місце з результатом 93 бали по праву дістається Євгену з Дніпра, це його друга поспіль перемога в нашому конкурсі і йому відправляється приз – три сувенірних банкноти із серії «Україна в банкнотах».
  • Приз за 3 місце, кишеньковий альбом для зберігання банкнот Angora був відправлений Олегу в Тернопільську область, його результат – 94 бали, він теж наш постійний учасник з двома перемогами в активі.
  • Приз за 2 місце – паззл боніста з результатом 96 балів дістається Павлу з Луцька (відповіді прийняті 23 вересня).
  • Приз за 1 місце – каталог Дмитра Харитонова “Українські паперові гроші” з автографом автора відправляється в Рівне, його отримує Олександр. Результат Олександра – 96 балів, але ми прийняли його відповіді 15 вересня і, згідно правил проведення, головний приз дістається йому!

 

Ми зв’язалися з кожним з переможців по E-mail, який вони вказали в анкеті, запросили поштову адресу і вже відправили призи всім, хто відгукнувся. Просимо врахувати, що організатори не несуть відповідальності за доставку призів поштовими службами України.

Цього разу ми отримали багато відгуків з приводу правильних відповідей і вирішили записати просте відео про нашу вікторину. У цьому відео ми розповімо про те, як створювалися питання і як знаходилися відповіді до них. Відеоролик готовий, ви можете його переглянути у відкритому телеграм-каналі Українського осередку IBNS за посиланням https://t.me/ibns_ua

Також в найближчих планах – створити на сайті розділ з архівом вікторин і зробити їх постійно доступними на 3 мовах. Вікторин маємо вже три і ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому. Пропозиції, ідеї та питання для нових вікторин приймаються на адресу admin@ibns.org.ua

Вітаємо переможців! Спасибі всім за зворотній зв’язок, за коментарі та конструктивну критику, окреме спасибі тим, хто допомагав поширювати інформацію про вікторину. Тим, хто не виграв в цей раз, ми бажаємо удачі в нових конкурсах! Дякуємо вам за участь та інтерес до теми Української боністики!

Рекомендовані публікації