Шануємо пам’ять

Сьогодні, 21 листопада 2021 року на 76-му році життя пішов від нас у кращі світи Петро Федорович Рябченко — колекціонер, дослідник історії боністики, автор чисельних каталогів і статей, людина широких поглядів і захоплень.

Його дуже добре знали колекціонери України, ближнього і далекого зарубіжжя. Він популяризував і вивчав українську боністику, нумізматику і фалеристику.

Петро Рябченко — один із перших організаторів великих Всесоюзних та міжнародних зустрічей для колекціонерів, що проводились у Будинку торгівлі (Київ), актовому залі КПІ, Палаці спорту, Академії Наук України.

Він автор тритомного “Каталогу паперових грошових знаків та бон України, Росії, СРСР, країн СНД”, один з перших і найповніших каталогів на дану тему.

Постійно дбаючи про розвиток мережі клубів колекціонерів, П.Ф. Рябченко був одним із ініціаторів та творців Асоціації нумізматів України, він, використовуючи свої зв’язки, провів у Києві кілька зльотів колекціонерів та започаткував традиційні зльоти у столиці України кожної останньої суботи місяця. П. Ф. Рябченко був постійним учасником зльотів колекціонерів, що проводились у Польщі, Німеччині, Іспанії та інших країнах.

Ми запам’ятаємо його як щиру і відверту людину, фаната своєї справи.

Вічна пам’ять.

Рекомендовані публікації