Урочиста вечеря на честь 60-річчя заснування IBNS

22 жовтня 2021 року у старовинному місті Хертогенбос розташованому на півдні Нідерландів, адміністративному центрі провінції Північний Брабант відбулася цікава подія.

Близько 35 учасників товариства IBNS та їх подружжя зібралися в ресторані Nul73 Lunch en Diner Café, щоб відзначити 60-ту річницю від дня заснування IBNS. За участю президента товариства та учасників ради директорів зібралися представники 15 країн Європи, Азії та Америки.

На зустрічі були присутні:

Pamela West – чинний президент IBNS, Великобританія

Sev Onyshkevych – перший віце-президент, США

David Frank – директор регіону США/Канада центр та Схід, а також Бермудські острови, він же – скарбник суспільства, USA

Директори з особливих доручень:

Stane Straus зі Словенії, Said Hakim Hamdani з Нідерландів.

Президенти регіональних осередків:

Pamela West (Лондон, Великобританія)

Oleg Banachek (Нідерланди)

Jaime Sanz (Іспанія)

Serhiy Trushyn (Україна).

В середині заходу до нас приєднався організатор всесвітнього ярмарку банкнот Джо Ейзерманс.

Вперше за всю історію IBNS на урочистій вечері були присутні одразу 3 представники від України. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, гості обмінювалися новинами та ділилися своїми планами та очікуваннями від майбутньої всесвітньої виставки банкнот, на яку всі зібралися.

Як уже згадувалося вище, на зустрічі був присутній віце-президент товариства IBNS, почесний член українського осередку Всеволод Онишкевич із США. Від українських колекціонерів ми вручили йому подарунок – книгу про сучасні банкноти України, автори Максим Загреба та Сергій Яценко.

Висловлюємо подяку Хакіму Хамдані за докладені зусилля щодо підготовки та проведення урочистої вечері. В якості пропозиції для майбутніх урочистих заходів хотілося б запровадити самопрезентацію кожного учасника та певний регламент, який дозволить провести зустріч ще ефективніше.

Рекомендовані публікації