Приєднатися

Як увійти в суспільство IBNS?

Якщо ви вирішили увійти в суспільство, то ви на вірному шляху і вам залишається зробити кілька простих кроків, які я розпишу максимально докладно, щоб у вас не виникло питань.

1. Прочитати Кодекс етики IBNS і погодитися з ним.
Якщо коротко, то в ньому йдеться про неприпустимість поширення за межами суспільства конфіденційної інформації, про виконання всіх контрактів і домовленостей, досягнутих у суспільстві. Ви повинні погодитися не купувати і не продавати нумізматичні предмети, право власності на які викликає сумніву, не представляти як справжні будь-які підробки, копії і репродукції. Кодекс етики також забороняє чистити, прати, пресувати і обробляти хімічними засобами банкноти з метою спотворення їх натурального стану і зовнішнього вигляду. Ну і ще ви зобов’язані реагувати на офіційні повідомлення від IBNS в короткі терміни.
bit.ly/3rGflat

2. Ви повинні вибрати тип свого членства
INDIVIDUAL ($ 36 за рік) – найпоширеніше, підходить для більшості
GROUP ($ 36 за рік) – для банків, музеїв, архівів, шкіл, компаній і товариств
JUNIOR ($ 18 за рік) – для дітей до 18 років (з дозволу батьків або опікунів)
FAMILY ($ 36 за рік) – для сімей, включає чоловіка і дружину і їх неповнолітніх дітей
Ціни і описи типів вказані на цій сторінці:
bit.ly/3t9Yzkw

3. Заповнюємо анкету – форму на сторінці
bit.ly/3qENc2t
З першого погляду вона здається величезною, але обов’язкових полів в ній небагато (вони виділені жирним), а питання дуже прості. Я зупинюся тільки на деяких, які вважаю найбільш важливими і значущими.

  • Given Name & Family Name: не полінуйтеся заглянути в закордонний паспорт і переписати звідти.
  • Address Line: потрібно написати англійською, починаючи з номера квартири або будинку, потім вулиця, місто, індекс, область і країна. Адреса повинен бути справжній, переконайтеся, що ви на нього зможете потім отримувати відправлення від IBNS.
  • Banknote Collecting Interests: вкажіть докладніше, що ви колекціонуєте, наприклад країни і континенти або тематику (королева Англії, гіперінфляція, зразкі, фауна і флора). За цими ключовими словами вас потім будуть шукати однодумці.
  • Встановіть свій рівень конфіденційності – вкажіть, які ваші дані допустимо зробити публічними, а які – ні.

4. Оплата.
Оплатити можна за допомогою PayPal і тільки за 1 рік, оплату виконують безпосередньо на сторінці сайту. Якщо ви раніше не користувалися PayPal, то ви можете зареєструватися в ньому, прив’язати карту будь-якого Українського банку і оплата зніметься з неї.

5. Анкета обробляється в термін до 1 тижня і в результаті ви отримуєте вітальний лист на E-mail з присвоєним Вам номером і даними для доступу до закритої частини сайту і на форум. Вітаємо, тепер ви учасник всесвітнього товариства колекціонерів!

6. Приблизно через місяць на вказану поштову адресу прийде набір учасника (ID-карта, значок, директорія, найсвіжіший журнал і т.д.)

7. Цілий рік ви користуєтеся перевагами учасника товариства і отримуєте журнали поштою.

8. Через 11 місяців вам прийде нагадування з пропозицією продовжити членство в суспільстві. Якщо вам не хочеться це робити, ви просто ігноруєте повідомлення, ваш профіль деактивує і ніхто настирливо не стане вмовляти вас залишитися.