Квартальний звіт IBNS, 2022/4

«Доброго вечора! Ми з України»

– це привітання стало найпопулярнішим у нелегкий час для нашої країни. Його автором є музичний гурт Probass Hardi, а слова ці вже є символом боротьби за свободу та незалежність.

Український осередок IBNS завжди мав, що розповісти про свою активність. Зараз новин не дуже багато, але ми все одно маємо нагадати про себе і про Україну.

Ми змінили логотип осередку, замість герба ми розмістили на ньому український прапор і розтягнули його на весь вільний простір. Таким чином, його буде видно навіть на маленькому зображенні. Наш синьо-жовтий прапор зараз дуже часто зустрічається в різних містах по всьому світу, підтверджуючи широку міжнародну підтримку України.

Оновлений логотип українського осередку IBNS

Президент осередку Сергій Трушин LM-259 зміг виїхати з окупованої території і зараз перебуває в Німеччині, продовжуючи керувати ії активностями.

Члени нашого товариства випускають сувенірну продукцію на військову тематику.  Олексій Єрастов 12663-R розробив дизайн і випустив блістери з монетами 1 гривня. А Вадим Барков 12597-G розширив серію сувенірних банкнот, присвячених зброї, яку використовують Збройні Сили України на фронті.

Серія сувенірних банкнот “Зброя України”, перший випуск

На міжнародних виставках Україну представляють і підтримують Дмитро Харитонов LM-107, Ігор Терешков 12351-R та Олександр Данишенко 9876-R.

Олександр Данишенко 9876-R і його прекрасні помічниці на ярмарку в Аахені

Кількість учасників осередку поки що не змінилася, хоча ми постійно працюємо з потенційними новими людьми. На фото – ІБНС-рекрутинг.

Сергій Трушин LM-259, Євген Рябенко 12670-R і Дмитро Копаєв 12696-R ведуть бесіду з українськими колекціонерами банкнот.

Я хотів би вам написати більше інформації про наші зустрічі, обміни, подорожі, про випуск нових українських банкнот, надати цікаві фото, але нині наше життя – війна …

Український осередок бажає вам мирного неба над головою!

Рекомендовані публікації